XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy różaniec z prośbą o pokój na świecie i zakończenie wojny na Ukrainie oraz pogłębienie wiary w naszych rodzinach.

1. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.00 – 17.30. Intencje mszalne można zamawiać po wieczornej mszy św.

1. Trwają zapisy do grupy czerwonej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy w parafii bł. Radzyma Gaudentego. Szczegóły na plakacie.

1. Parafia Archikatedralna w Gnieźnie organizuje Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 7 – 15 października 2022 roku. Szczegółowe informacje na plakacie.

1. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie pojazdów.

1. Wszystkim Darczyńcom naszej Parafii składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na bieżące funkcjonowanie parafii, prowadzone inwestycje oraz za ofiary na pomoc dla ubogich. Bóg zapłać.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury Przewodnika katolickiego.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Urszulę Tomczak, którą - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 16 lipca 2022