XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy różaniec z prośbą o pokój na świecie i zakończenie wojny na Ukrainie oraz pogłębienia wiary w naszych rodzinach.

1. Nabożeństwo fatimskie z procesją odprawimy w środę (13 lipca) o godz. 17.30. Po nabożeństwie msza św. wieczorna.

1. W tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek i środę w godz. 16.00 – 17.30. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne. Intencje mszalne można zamawiać po wieczornej mszy św.

1. Trwają zapisy do grupy czerwonej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy w parafii bł. Radzyma Gaudentego. Szczegóły na plakacie.

1. Parafia Archikatedralna w Gnieźnie organizuje Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 7 – 15 października 2022 roku. Szczegółowe informacje na plakacie.

1. Wszystkim Darczyńcom naszej Parafii składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na bieżące funkcjonowanie parafii, prowadzone inwestycje oraz za ofiary na pomoc dla ubogich. Bóg zapłać.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury Przewodnika katolickiego.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Zygmunta Szewczyńskiego i śp. Andrzeja Stelmaszyka, których - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 9 lipca 2022