XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy różaniec w intencji przezwyciężenia skutków pandemii oraz pogłębienia wiary w naszych rodzinach. W piątek różaniec z wymieniankami za zmarłych.

1. Za tydzień w niedzielę:
    1. w naszej parafii gościć będziemy misjonarza z Kamerunu – ks. Henryka Jędrzejaka. W czasie każdej mszy wygłosi Słowo Boże a po mszach będzie można wspomóc misje ofiarami;
    2. czcimy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie pojazdów;
    3. po raz pierwszy będziemy obchodzić ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych pod hasłem: Ja jestem z wami przez wszystkie dni.

1. W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30. Intencje mszalne można zamawiać po wieczornej mszy św.

1. Trwają zapisy do grupy czerwonej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy w parafii bł. Radzyma Gaudentego. Szczegóły na plakacie.

1. Wszystkim Darczyńcom naszej Parafii składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na bieżące funkcjonowanie parafii, prowadzone inwestycje oraz za ofiary na pomoc dla ubogich. Bóg zapłać.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury Przewodnika katolickiego.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Wiesława Klicha i śp. Zbigniewa Popielskiego, których - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 18 lipca 2021