XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wszystkich naszych drogich Parafian (dzieci, młodzież i dorosłych) zapraszamy do udziału  każdej niedzielnej Mszy św. Przypominamy, że 20 czerwca br. skończył się czas dyspensy z powodu pandemii.

Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrego wypoczynku, nabrania sił fizycznych i duchowych.

Szczególnie w czasie upałów pamiętajmy o odpowiednim i godnym ubiorze w kościele.

1. W dzisiejszej niedzielę w naszym kościele o godz. 15.30 będzie sprawowana Msza św. w rycie nadzwyczajnym.
  2. Dzisiaj również o godz. 19.00 odbędzie się ostatnie spotkanie tzw. Kursu Przedmałżeńskiego.

1. W naszym kościele każdego dnia o godz. 17.30 odmawiamy różaniec w intencji przezwyciężenia negatywnych skutków pandemii i pogłębienia wiary w naszych rodzinach.

Do udziału w tej modlitwie serdecznie wszystkich zapraszamy.

1. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

- we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Matki Afryki,

- a w czwartek wspomnienie bł. Jana z Dukli.

1. W czasie miesięcy wakacyjnych Biuro Parafialne w naszej Parafii będzie czynne bez zmian czyli w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.30 do 17.30. Intencje mszalne przyjmujemy również po każdej wieczornej Mszy św.

1. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury Przewodnika Katolickiego i dwumiesięcznika Miłujcie się.

1. Wszystkim Dobrodziejom składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii, na pokrycie kosztów budowy parkingów i mozaiki (jako wotum wdzięczności za Kard. Wyszyńskiego) oraz za ofiary składane do skarbony św. Antoniego na pomoc dla ubogich. Bóg zapłać.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Piotra Kowalczewskiego (44), którego - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno,  03 lipca  R.P. 2021.                                                                               Proboszcz