XI NIEDZIELA ZWYKŁA

ogłoszenia duszpasterskie

 

 

  1. W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 15.30 będzie sprawowana Msza św. w rycie nadzwyczajnym.

 

     Także dzisiaj 13 czerwca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie (godz. 19.00) zakończone procesją i apelem Jasnogórskim

  1. W naszym kościele trwa również Kurs Przedmałżeński. Spotkania odbywają się przez sześć kolejnych niedziel o godz. 19.00 (także dzisiaj) i są przeznaczone dla narzeczonych.

 

  1. W bież. tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać we wtorek wspomnienie bł. Jolenty, Patronki Rodzin Wielkopolskich a w czwartek św. Brata Alberta.

 

  1. W miesiącu czerwcu o godz. 17.30 codziennie odprawiamy dziękczynne nabożeństwa do Serca Jezusowego. 

      Z tą modlitwą łączymy część różańca świętego i suplikacje o ustanie pandemii oraz o dar życia chrześcijańskiego w naszych rodzinach. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W ub. tygodniu rozpoczęliśmy prace związane z budową parkingów parafialnych i renowacją zieleni. Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji szczęśliwego przebiegu tych prac.

     W naszym kościele jako wotum wdzięczności za beatyfikację Prymasa Tysiąclecia pragniemy umieścić stosowną mozaikę, która będzie się składać z dwóch części umieszczonych nad drzwiami od strony ul. Wachtla i od ul. 28 Grudnia.

 

      Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ub. tygodniu ofiary na utrzymanie naszej Parafii i na obecnie realizowane inwestycje: parkingi i mozaiki.

 

  1. Jak zwykle na stoliku za ostatnim rzędem ławek zostały wyłożone bieżące numery prasy katolickiej. Zapraszamy do nabywania i lektury.

 

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Stanisława Leszczyńskiego (65) i śp. Helenę Wiśniewską (95), których - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.                              

 

 

 

                                                                                                             Ks. Andrzej Grzelak

Gniezno, 12 czerwca R.P. 2021 r.                                                                  Proboszcz

 

Back to top