V  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy do udziału we Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 12.30.

1. W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele przeżywamy adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.30 i zakończy wieczorną Mszą św.

Także dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Bożego Miłosierdzia.

1. Po prawie rocznej przerwie jutro (w poniedziałek) odbędzie się zebranie członków Parafialnej Wspólnoty Różańcowej. Na to spotkanie zapraszamy także nowe osoby.

Zebranie rozpocznie się w kościele o godz. 17.00.

1. W najbliższy czwartek 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego.

Z okazji Dnia Chorego w naszym kościele w tym dniu o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich chorych naszej Parafii.

Do udziału w tej modlitwie zapraszamy wszystkich chorych i starszych.

1. W niedzielę za tydzień w naszym kościele w kaplicy Świętej Rodziny o godz. 16.30 zostanie odprawiona Msza św. w rycie nadzwyczajnym.

1. W naszym kościele codziennie o godz. 17.30 przed Najświętszym Sakramentem wspólnie odmawiamy różaniec połączony z suplikacjami o ustanie pandemii, w intencji chorych i służby zdrowia oraz o zachowanie wiary w naszych rodzinach.

Do udziału w tej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszamy.

1. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury bieżącego numeru Przewodnika Katolickiego.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej Parafii  śp. Piotra Karczewskiego (49), którego - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 06 lutego R.P. 2021.                                                                               Proboszcz