1. Wszystkich naszych Parafian zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na różaniec połączony z suplikacjami w intencji ustania pandemii oraz poznania i wypełnienia Woli Bożej.

Natomiast od 01 października (również o godz. 17.30) we wszystkie dni tygodnia w naszym kościele będziemy odprawiali nabożeństwa różańcowe.

Do udziału w modlitwie różańcowej serdecznie  zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

1. W bież. tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy:

-  w poniedziałek wspomnienie św. Wacława,

-  we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

-  w środę św. Hieronima,

-  w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus

-  i w piątek Świętych Aniołów Stróżów.

1. W bieżącym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

Wszystkich uczniów i dorosłych czcicieli Serca Jezusowego zapraszamy do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Komunii św. wynagradzającej. Dodatkowo spowiadać będziemy

w czwartek i w piątek od godz. 17.00.

Chorych  z posługą sakramentalną odwiedzimy w najbliższą sobotę od godz. 9.00.

1. Rodziców dzieci klas III, które w naszym kościele pragną przystąpić do I Komunii św. w maju przyszłego roku zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w czwartek 01 października o godz. 16.30 w dolnej kondygnacji kościoła.

1. W najbliższą niedzielę (04 października) w czasie Mszy św. o godz. 11.15 dzieciom pierwszokomunijnym (i wszystkim chętnym) zostaną poświęcone nowe różańce.

1. Także za tydzień w niedzielę o godz. 19.00 wspólnota Effatha razem z Ks. Rafałem zaprasza młodzież i dorosłych na Wieczór Bożego Miłosierdzia.

1. Kandydatów do bierzmowania czyli uczniów klas VIII zapraszamy do zakrystii po odbiór książeczek.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej szczególnie bieżących numerów Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Hieronima Woźniaka (84) i śp. Tomasza Przepiórkę (53), których - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 26 września 2020 r.                                                                       Proboszcz