1. W dzisiejszą niedzielę (13 września) serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 17.30 przed wieczorną Mszą św.

1. Natomiast w niedzielę za tydzień (20 września) w naszym kościele przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii św. w dwóch grupach: o godz. 11.00 i o godz. 12.30.

Dzień przedtem (w sobotę) dzieci pierwszokomunijne przystąpią do I Spowiedzi św.:

-  na godz. 10.00  zapraszamy dzieci, które przystąpią do Komunii św. o godz. 11.00

-  na godz. 11.00 zapraszamy dzieci, które przystąpią do Komunii św. o godz. 12.30.

Po spowiedzi dzieci zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania także rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

1. Codziennie o godz. 17.30 wszystkich Parafian zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca połączonego z suplikacjami w intencji ustania zarazy i odczytania Woli Bożej.

1. Dzisiaj rozpoczyna się X Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”.

W bieżącym tygodniu: w poniedziałek, we wtorek i w środę przypadają również kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

1. W piątek, 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, szczególnie dzieci i młodzieży.

Młodzież naszej Parafii, szkolną i pracującą, serdecznie zapraszamy do udziału w tym dniu we Mszy św. o godz. 18.00, aby się modlić o dar dobrego i owocnego przeżycia czasu młodości i przygotowania się do założenia własnej rodziny.

Po tej Mszy świętej odbędzie się spotkanie uczniów klas VIII SP (i starszych) i ich

rodziców w ramach rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

1. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury bieżących numerów prasy katolickiej: szczególnie Przewodnika Katolickiego, Małego Przewodnika i Gościa Niedzielnego.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ostatnio złożone ofiary na utrzymanie naszego kościoła i na pokrycie kosztów obecnie prowadzonych prac związanych z budową Domu i parkingów parafialnych a Firmie „Malinger” za wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie śp. Marię Ryczkowską (94) i śp. Marię Walczak (68), które - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno, 12 września 2020 r.                                                                            Proboszcz