1. W dzisiejszą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 Ks. Bp Krzysztof Wętkowski młodzieży naszej Parafii udzieli sakramentu bierzmowania. Nowo bierzmowanych obejmijmy serdeczną modlitwą.

1. W poniedziałek, 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Msze św. w tę uroczystość w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 7.00 i 18.00.

1. W naszym kościele do wtorku o godz. 17.20 będziemy odprawiać nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od 01 lipca naszą wspólną modlitwę o ustanie zarazy rozpoczynać będziemy o godz. 17.30.

Do udziału w tej modlitwie serdecznie wszystkich zapraszamy.

1. W bieżącym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

Dzieci, młodzież i czcicieli Serca Jezusowego zapraszamy do przyjęcia sakramentu pokuty w czwartek lub w piątek od godz. 17.30.

Ponownie zgłoszonych Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w najbliższą sobotę 04 lipca od godz. 9.00.

1. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrego wypoczynku i tego, aby uczestniczyli w każdej niedzielnej Mszy św.

Przypominamy także o właściwym i godnym ubiorze do kościoła.

1. W czasie miesięcy wakacyjnych (lipiec, sierpień) Biuro Parafialne w naszej Parafii będzie czynne od poniedziałku do piątku: od godz. 8.00 do godz. 9.00 i po wieczornej Mszy św.

1. Serdecznie zachęcamy do nabywania (i lektury) bieżących numerów prasy katolickiej: Przewodnika Katolickiego, Gościa Niedzielnego, Małego Przewodnika Katolickiego i dwumiesięcznika Misyjne Drogi.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na utrzymanie naszej Parafii i na pokrycie kosztów obecnych inwestycji szczególnie związanych z budową nowych parkingów (ok. 50 miejsc). Bóg zapłać.

1. Osobom, które przyjęły sakrament bierzmowania i ich rodzicom dziękujemy za dar ołtarza.

1. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janinę Sakowicz (101), którą - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

Gniezno,  27 czerwca R.P. 2020.                                                                     Proboszcz