1. Za tydzień w niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.30 Ks. Bp Krzysztof Wętkowski młodzieży naszej Parafii udzieli sakramentu bierzmowania. Kandydatów do bierzmowania obejmijmy serdeczną modlitwą.

Kandydaci do bierzmowania będą dzisiaj uczestniczyli we Mszy św. o godz. 16.00.

Spowiedź św. przed bierzmowaniem dla kandydatów i ich świadków odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 16.30.

1. W naszym kościele codziennie o godz. 17.20 odprawiamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które łączymy z modlitwą o ustanie zarazy.

Do udziału w tej modlitwie serdecznie wszystkich zapraszamy.

1. W środę, 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Msze św. w tym dniu w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 7.00 i 18.00.

1. W bieżącym tygodniu kończy się rok szkolny 2019/2020.

Wszystkich uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych zapraszamy do udziału we Mszy św. na zakończenie roku szkolnego w najbliższy czwartek (25 czerwca)  o godz. 18.00.

1. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ub. tygodniu ofiary na utrzymanie naszej Parafii i na aktualnie realizowane inwestycje. Bóg zapłać.

Gniezno,  20 czerwca R.P. 2020.