VII NIEDZIELA ZWYKŁA


 

1. Dzisiaj (w niedzielę) o godz. 20.00 w naszym kościele (w kaplicy Maryi Niepokalanej) rozpocznie się wieczór miłosierdzia, do udziału w którym wszystkich a szczególnie młodzież zaprasza wspólnota Effatha.

 

2. W bieżącym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Wszystkich uczniów zapraszamy do przyjęcia sakramentu pokuty w piątek od godz. 17.00. 

 

3. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzimy chorych.  

 

4. W I sobotę po wieczornej Mszy św. odbędzie się w naszym kościele tzw. „nabożeństwo I Soboty” o udział w którym - za pośrednictwem dzieci z Fatimy - prosiła Matka Boża.

 

5. Roczne koszty ogrzewania naszego kościoła wynoszą ponad 12 tys. zł. W ubiegłą niedzielę na ten cel zebraliśmy 1 150 zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy także za ofiary imienne złożone na ten cel. Również i dzisiaj do skarbony pod chórem zbieramy ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać.

 

4. Na stoliku, za ostatnim rzędem ławek naszego kościoła, została rozłożona prasa katolicka: bieżące numery Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury.

  

 
Ks. Andrzej Grzelak
Gniezno, 16 lutego R.P. 2019. Proboszcz

Back to top