VI NIEDZIELA ZWYKŁA


 
1. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia do I Komunii św. zapraszamy na kolejne zebranie, które odbędzie się w najbliższy czwartek 21 lutego o godz. 16.30 w kościele, w kaplicy Maryi Niepokalanej.

 

2. Natomiast dzieci pierwszo-komunijne zapraszamy na sakramentalną katechezę, która odbędzie się w naszym kościele w najbliższą sobotę o godz. 10.00.

 

3. Biuro Parafialne w naszej Parafii jest czynne w poniedziałki, środy i piątki po południu w godzinach od 16.30 do 17.30. Poza tymi godzinami intencje mszalne przyjmujemy po każdej wieczornej Mszy św. W każdym czasie służymy chorym i załatwiamy sprawy związane z pogrzebem.

 

4. Na stoliku, za ostatnim rzędem ławek, została rozłożona prasa katolicka: bieżące numery Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego oraz dwumiesięcznika Miłujcie się. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury, należność za pobraną prasę składamy do umieszczonej na stoliku skarbonki. (Nowa cena Przewodnika: 6 zł)..

 

5. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na podatek kościelny 2018. Ofiary na ten podatek przekazało 591 rodzin pokrywając należność za 3 083 osoby czyli ponad 44 % należności, które jesteśmy zobowiązani przekazać. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na podatek składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

6. Koszty ogrzewania naszego kościoła na rok wynoszą ponad 12 tys. zł. Dzisiaj do skarbony pod chórem zbieramy ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać.

 

7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Teresę Grajkowską (80) i śp. Leokadię Soppa (94), które  - razem z naszymi bliskimi Zmarłymi - powierzamy Bożemu Miłosierdziu.

 


Ks. Andrzej Grzelak
Gniezno, 16 lutego R.P. 2019. Proboszcz

Back to top