W Parafialnej Poradni Rodzinnej posługują małżonkowie posiadający odpowiednie przygotowanie oraz zgodę biskupa na prowadzenie spotkań. Głównym celem tej działalności jest przygotowanie narzeczonych do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Przygotowanie to opiera się na cyklu trzech spotkań, na których omawiane są zagadnienia związane z życiem małżeńskim i rodzinnym w świetle nauki Kościoła katolickiego, naturalnymi metodami planowania rodziny, komunikacji między małżonkami, kryzysami w małżeństwie jak i sposobami ich przezwyciężania lub zapobiegania.

 

Osoby, które chcą spotkać się w Poradni, prosimy o wcześniejszy kontakt, aby umówić się na spotkanie. Spotkania prowadzone są indywidualnie. Narzeczonych prosimy o zgłaszanie się do Poradni z odpowiednim (ok. 3-miesięcznym) wyprzedzeniem w celu ustalenia terminów spotkań.

 
Dane kontaktowe:


  • Marek Tanaś
  • tel.: 603 514 228

Back to top