Od miesiąca marca br. nasza parafia udostępniła swoją nową wersję strony internetowej. Zmiana ta pozwala na dużo bardziej przejrzyste i ciekawsze zaprezentowanie informacji związanych z naszą działalnością, historią parafii, ważnych komunikatów i wielu innych aktualności. Sukcesywnie wzbogacać będziemy zasoby tego wirtualnego miejsca o nowe treści nie tylko do czytania ale również posłuchania jak i obejrzenia w postaci różnych relacji wideo. 

 

Strona aktualnie jest jeszcze w fazie testów i uzupełnień dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i innymi propozycjami które pozwolą nam dostosować to miejsce tak aby służyło ono nam wszystkim jak najlepiej. 

 

Wszelkie tego typu sprawy prosimy kierować na kontakt techniczny:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Back to top