Szkoła Maryi zaprasza na wyjątkowy weekend z ludźmi, z uwielbieniem Pana Boga, konferencjami, modlitwą, rozmowami przy kawie i herbacie, który odbędzie się w dniach 17 - 19.01.2020 w Parafii Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie.

Zapraszamy wszystkich możesz przyjść sam/a, ze znajomymi, przyjaciółmi, również całą rodziną... (zapewniamy opiekę nad dziećmi).

Szczegóły na plakatach.

Informacje i zgłoszenia:

W roku 2017 Parafia Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie świętowała jubileusz 60-lecia swego powstania. Uroczystości jubileuszowe zostały zainaugurowane Mszą św. sprawowaną w niedzielę 05 lutego o godz. 12.30 pod przewodnictwem Bpa Krzysztofa Wętkowskiego i z udziałem Kanoników Kapituły Prymasowskiej. W homilii ks. Bp nawiązując do tytułu parafii i kościoła „Chrystus Wieczysty Kapłan”, że zawiera on również w sobie zobowiązanie dla duszpasterzy i wiernych do stałej modlitwy w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej. Charakterystycznym dziedzictwem parafii jest również i to, że od samego początku stała się ona dynamicznym ośrodkiem życia religijnego i społecznego dla Gniezna Południa i winna ona być nadal takim miejscem dostrzegając nowe wyzwania.