Parafia św. Jana Apostoła  w Mogilnie, mieszkańcy Dąbrówki oraz Bracia Mniejsi Kapucyni

serdecznie zapraszają 16 listopada 2019 r.

na Spotkanie Młodych Karolina 2019, które odbędzie się pod hasłem: CZYSTE SERCE.

W roku 2017 Parafia Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie świętowała jubileusz 60-lecia swego powstania. Uroczystości jubileuszowe zostały zainaugurowane Mszą św. sprawowaną w niedzielę 05 lutego o godz. 12.30 pod przewodnictwem Bpa Krzysztofa Wętkowskiego i z udziałem Kanoników Kapituły Prymasowskiej. W homilii ks. Bp nawiązując do tytułu parafii i kościoła „Chrystus Wieczysty Kapłan”, że zawiera on również w sobie zobowiązanie dla duszpasterzy i wiernych do stałej modlitwy w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej. Charakterystycznym dziedzictwem parafii jest również i to, że od samego początku stała się ona dynamicznym ośrodkiem życia religijnego i społecznego dla Gniezna Południa i winna ona być nadal takim miejscem dostrzegając nowe wyzwania.

Od miesiąca marca br. nasza parafia udostępniła swoją nową wersję strony internetowej. Zmiana ta pozwala na dużo bardziej przejrzyste i ciekawsze zaprezentowanie informacji związanych z naszą działalnością, historią parafii, ważnych komunikatów i wielu innych aktualności. Sukcesywnie wzbogacać będziemy zasoby tego wirtualnego miejsca o nowe treści nie tylko do czytania ale również posłuchania jak i obejrzenia w postaci różnych relacji wideo.

Strona aktualnie jest jeszcze w fazie testów i uzupełnień dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i innymi propozycjami które pozwolą nam dostosować to miejsce tak aby służyło ono nam wszystkim jak najlepiej.

Wszelkie tego typu sprawy prosimy kierować na kontakt techniczny:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .