1. Pójdzie... i wypocznijcie nieco (Mk 6, 31).

Rekolekcje biblijne w duchu Lectio Divina

Prowadzi: Ks. Dariusz Larus oraz s. Kinga Skórska

Gniezno CEF 7-9 luty 2020 r.

Zapisy: strona www.cef.gniezno.pl

SZKOŁA ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I EWANGELIZACJI ŚWIĘTEJ
MARYI Z NAZARETU MATKI KOŚCIOŁA

"SZKOŁA MARYI"

REKOLEKCJE STYCZEŃ 2020'

Właśnie zakończyły się udanie rekolekcje Szkoły w Gnieźnie.

W roku 2017 Parafia Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie świętowała jubileusz 60-lecia swego powstania. Uroczystości jubileuszowe zostały zainaugurowane Mszą św. sprawowaną w niedzielę 05 lutego o godz. 12.30 pod przewodnictwem Bpa Krzysztofa Wętkowskiego i z udziałem Kanoników Kapituły Prymasowskiej. W homilii ks. Bp nawiązując do tytułu parafii i kościoła „Chrystus Wieczysty Kapłan”, że zawiera on również w sobie zobowiązanie dla duszpasterzy i wiernych do stałej modlitwy w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej. Charakterystycznym dziedzictwem parafii jest również i to, że od samego początku stała się ona dynamicznym ośrodkiem życia religijnego i społecznego dla Gniezna Południa i winna ona być nadal takim miejscem dostrzegając nowe wyzwania.